Obozy sportowe w górach


O bozy sportowe w górach to doskonała oferta dla wszystkich ceniących aktywne formy wypoczynku. Wspólne wyjazdy sportowe sprzyjają rozwojowi zainteresowań, nawiązywaniu nowych znajomości i co najważniejsze poprawie kondycji fizycznej.

Lądek Zdrój słynie nie tylko z wyjątkowej bazy Sanatoryjno-Uzdrowiskowej, miejscowość  posiada również liczne szlaki piesze i rowerowe. W swojej ofercie dysponuje mnóstwem atrakcji sportowych tj. stoki narciarskie, baseny, skałki wspinaczkowe, boiska sportowe, strzelnicę.  Zdobywanie górskich szczytów, wspinaczka, pływanie, kolarstwo, jeździectwo, tenis, strzelanie sportowe i myślistwo, to tylko niektóre z możliwości jakie oferuje nam Uzdrowisko Lądek Zdrój.

N asz ośrodek wraz ze swą ofertą noclegu na malowniczej Ziemi Kłodzkiej, salą gimnastyczną, a także zapleczem rehabilitacyjnym jest idealnym miejscem dla wszystkich wytrawnych sportowców.  Dodatkową zaletą Willi jest mini centrum wellness, będące doskonałą propozycją relaksu dla zmęczonego ciała i ducha. Na terenie ośrodka znajduje się ogólnodostępna sala, przygotowana na niewielkie konferencje i szkolenia. Pomieszczenie połączone jest z tarasem widokowym, z którego podziwiać można panoramę Gór Złotych. Wieczory w naszej Willi umilą seanse filmowe, karaoke, ogniska i wiele innych atrakcji. Nasz personel służy pomocą w organizacji oraz rezerwacji dodatkowych atrakcji tj. kulig, wyjazd na kręgle do pobliskiego miasteczka Javornik w Czechach, itp.

Obozy sportowe w górach przygotowywane są z myślą o grupach zorganizowanych, jak również o rodzinach z dziećmi i klientach
indywidualnych. Wybór Willi Bursztynowe Buki na wspólny lub indywidualny wyjazd to doskonała okazja do spędzenia niezapomnianych chwil. Zapraszamy na obozy sportowe Lądek Zdrój


Propozycja obozów tematycznych: