Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci


W illa Bursztynowe Buki wspólnie z fundacją Dobra Wioska zaprasza na turnusy rehabilitacyjne dla dzieci z zaburzeniami w rozwoju spowodowanymi autyzmem, zespołami genetycznymi oraz problemami neurologicznymi.

Zajęcia rehabilitacyjne prowadzone są przez doświadczonych i wyszkolonych instruktorów. Istotnym i nieodłącznym elementem turnusów rehabilitacyjnych organizowanych przez fundację Dobra Wioska są dodatkowe i często autorskie zajęcia wspomagające proces leczenia dzieci. Spośród dodatkowych zajęć wyróżnić należy arteteriapię tj. terapię przez sztukę, z wykorzystaniem własnej twórczości. Rezonans komunikacyjny – autorska metoda dr Oksany Dąbrowskiej polegająca na skutecznym komunikowaniu się pomiędzy osobami, niezależnie od poziomu na jakim się komunikują – pozawerbalnym czy werbalnym. Stymulacja polisensoryczna – są to zajęcia grupowe oraz indywidualne przeznaczone dla dzieci z zaburzeniami w rozwoju, prowadzone według programu opracowanego przez dr Oksanę Dąbrowską. Celem zajęć jest stymulacja rozwoju układu nerwowego dziecka oraz jego ogólnego rozwoju poprzez dostarczenie dziecku rozmaitych bodźców, związanych z poszczególnymi zmysłami
CAMERA
CAMERA
turnusy-rehabilitacyjne-dla-dzieci-ladek-zdroj-narty-pasywne
SONY DSC

J ako bazę noclegową proponujemy ośrodek Willa Bursztynowe Buk, znajdujący się w zdrojowej części miasta. Z okien Willi roztacza się niepowtarzalny widok na panoramę Gór Złotych i Masyw Śnieżnika. Nasz obiekt dysponuje trzynastoma przestronnymi i komfortowo wyposażonymi pokojami oraz dwoma luksusowymi apartamentami. Dodatkową zaletą są funkcjonalne i w pełni wyposażone aneksy kuchenne oraz elegancko urządzone łazienki. Wszystkie pokoje posiadają telewizory LCD. Na terenie całej Willi dostępny jest darmowy internet bezprzewodowy (Wi-Fi). Do dyspozycji parking. Każdy pokój, w ramach potrzeb, można doposażyć w dodatkowe łóżko. Dzieci do lat 4 śpiące z rodzicami – pobyt gratis. Zwierzęta mile widziane.

Budynek Willi przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dużym udogodnieniem jest winda oraz przychodnia rehabilitacyjna, specjalizująca się w rehabilitacji narządów ruchu. Do dyspozycji gości przygotowana została ogólnodostępna sala fitness, salon ze słonecznym tarasem oraz dwie sauny.

Całość oferty dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb dziecka. Więcej informacji uzyskać można na stronie: www.dobrawioska.pl