REHABILITACJA – UZDROWISKO LĄDEK ZDRÓJ – WILLA BURSZTYNOWE BUKI

w Willi Bursztynowe Buki

U zdrowisko Lądek Zdrój znane jest ze swojego dobroczynnego mikroklimatu oraz leczniczych wód już od XII w. Wieloletnia tradycja związana z rehabilitacją, fizjoterapią oraz zabiegami balneologicznymi sprawia, że Uzdrowisko Lądek Zdrój wpisuje się na listę najsłynniejszych kurortów w Polsce.

W illa Bursztynowe Buki wzorując się na zwyczajach leczniczych panujących w Lądku Zdroju, w swojej ofercie przygotowała szereg zabiegów wpływających na poprawę sprawności fizycznej, sylwetki, a także polepszenie samopoczucia.

W łaściciel Willi Bursztynowe Buki, Robert Dębski, jako lekarz ortopeda, traumatolog, a także ekspert z dziedziny rehabilitacji zapewnia fachową i kompleksową opiekę medyczną z zakresu fizjoterapii. Na terenie naszego obiektu znajduje się specjalistyczny gabinet lekarski z nowoczesnym zapleczem rehabilitacyjnym. Zabiegi wykonują wykwalifikowani i doświadczeni rehabilitanci na wysokiej klasy sprzęcie.

W illa Bursztynowe Buki dzięki połączniu tradycji, doświadczenia oraz fachowej obsługi świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Rehabilitacja Lądek zdrój


Poniżej przedstawiamy wykaz oferowanych zabiegów

KOSZT WIZYTY LEKARSKIEJ 50 zł
Na podstawie proponowanych usług tworzymy pakiety rehabilitacyjne, dostosowane indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Zachęcamy do konsultacji.


Na podstawie proponowanych usług tworzymy pakiety rehabilitacyjne, dostosowane indywidualnie do potrzeb naszych klientów.

Zachęcamy do konsultacji.